Aktuality

Podzimní víkendové cvičení s wellness
1Říj

Máme zde další pohodovou akci pořádanou jabloneckým HEAT studiem a to sportovně relaxační víkend v malé vesničce Nové Zámky poblíž Nymburka. V hotelu Na kopečku bude připravena nejen polopenze vč. celodenního pitného režimu, několik typů cvičebních lekcí, ale také příjemné wellness.

Vyžeňte podzimní chmury pohybem!

Nedostává se vám energie a optimismu? Máte pocit, že bude nadcházející období neradostné, protože se vlastně ani není na co těšit? Rádi vás vyvedeme z omylu.

Již na začátku listopadu v termínu 1. 11.-3. 11. 2019 pořádají lektorky z HEAT centra v Jablonci nad Nisou víkend spojený nejen se cvičením, ale také s dokonalou relaxací. Vždyť co může být lepšího, než po námaze uvolnit svaly pěkně ve vířivce a po té v horké sauně.

Hotel a jeho okolí však nabízí další možnosti trávení volného času jako je bowling, fitness či turistika jak pěšky tak na kole. Proč však nevzít oblíbenou knížku a nezůstat celé odpoledne pěkně v teplé posteli?

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 14. 9. 2019
30Srp

Máte po prázdninách a po letním nicnedělání trochu výčitky, či se chcete poohlédnout po novém typu cvičení? Hodláte konečně vyměnit pohodlí gauče za pohybové aktivity a tím zlepšit svůj zdravotní stav?

Abychom Vám usnadnili výběr toho nejvhodnějšího cvičení a zároveň abyste měli možnost si všechny druhy vyzkoušet, je tu pro Vás další DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

Rádi Vás i s rodinnými příslušníky, kamarádkami a kamarády přivítáme v sobotu 14. 9. 2019 mezi 9:00 - 13:00 u nás ve cvičebním centru HEAT v Jablonci.

OD ZÁŘÍ 2019 STARTUJEME NOVÉ LEKCE
18Srp

Nový školní rok je tady, což pro mnohé znamená začátek nové cvičební sezóny. 

Po létě, kdy jsme trochu hřešili, příliš se pohybu nevěnovali a spíše jsme lenošili, nastává čas, kdy se chceme dostat zpět do kondice a shodit přebytečná kila.

My Vám ve Vašem úsilí rádi pomůžeme. Připravili jsme několik novinek, aby si každý mohl vybrat svoji lekci, přijít si zacvičit a to jak začátečník, tak zkušený matador. 

Tedy od září 2019 startujeme tyto nové lekce:

AKCE na prázdniny 2019!
19Čer

Naše milé klientky, milí klienti. 

Rok se s rokem sešel a Vaše cvičební boty se možná opět začínají třást strachy, že je na léto hodláte odložit hluboko do skříně a nevytáhnout do konce prázdnin. 

Abychom Vás nalákali a vytáhli z nečinnosti, máme pro Vás i letos skvělou prázdninovou nabídku. 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  další