Aktuality

16Úno

Pojeďte si užít s jabloneckým HEAT studiem přelom jara a léta! 2. ročník aktivní dovolené, která potěší jak sportovně založené osoby, tak i ty jejichž duch je naladěný spíše na sladké nicnedělání, nejlépe při poslechu šumění moře.

Týdenní pobyt v Poreči na chorvatské Istrii, v krásném hotelu Delfin **+ s polopenzí, intenzivní kondiční cvičení, zdravotní cvičení a pilates bude nejen skvělý pro získání ztracené energie, ale může sloužit také jako příjemný start do „plavkové sezóny“. 

Domluvte se s partou, kamarádkami či pozvěte třeba rodiče a vyrazte s Mgr. Emou Lehkou a Lenkou Sobotkovou vstříc pohodě, na kterou se můžete těšit již nyní. Cena je 11 150,- Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s balkonem. 

26Led

Máme zde další pohodovou akci pořádanou jabloneckým HEAT studiem a to sportovně relaxační víkend v malé vesničce Nové Zámky poblíž Nymburka. V hotelu Na kopečku bude připravena polopenze, několik typů cvičebních lekcí, ale také příjemné wellness a bowling.

Připravte tělo na letní sezónu.

Zima byla dlouhá, krátké dny a dlouhé noci si vybraly svou daň a odčerpaly energii a pozitivní myšlení. Nám nyní nezbývá, než nahodit motory nějakým příjemným restartem a tak se připravit na nadcházející období. Až počasí dovolí, budeme chtít určitě co nejdříve oprášit svá kola a běžecké boty. Aby byla nachystána i naše těla, je dobré si dopřát cvičební kúru proloženou relaxací ve wellness. 

9Led

INFORMACE PRO KLIENTY

Od 1. 1. 2020 dochází ke změnám v ceníku.

Prosím,  sledujte naše webové stránky.

Děkujeme za pochopení

9Led

Máme pro Vás všechny pozvánku na příjemně a užitečně strávené sobotní dopoledne. U nás v HEAT centru Jablonec, kde si dne 25. 1. 2020 můžete přijít ZDARMA vyzkoušet všechny druhy cvičení.  

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  další