Power Plate

POWER PLATE – Jiný rozměr cvičení spočívá ve vibracích


Ojedinělý cvičební stroj, který se za několik málo let dostal pod kůži mnoha milovníkům pohybu slouží nejen ke tvarování těla a spalování tuků, ale jeho účinky poznáte i na kvalitě pokožky. Zvýšená cirkulace krve při cvičení napomáhá odbourávat celulitidu a kůže se stává mladší i hladší. V mnoha případech napomáhá k urychlení rehabilitace a pravidelné návštěvy POWER PLATE studia doporučujeme jako prevenci osteoporózy, řídnutí kostí a také ke snižování napětí a stresu.
 
Jedná se o vibrační plošinu, jež využívá principu Acceleration Trainingu. Pracuje na bázi mimovolných tělesných reflexů, které řídí stahy svalů. Pochopitelně jiný počet vibrací zvolíme pro začátečníka a jiný pro klienta, který cvičí pravidelně 3x týdně.
 
Pro ty, kteří válčí s časem máme skvělou zprávu. Lekce na POWER PLATE je vždy pouze na 30 minut, takže výmluvy na nedostatek volna zde nejsou na místě. Avšak i v tomto časovém intervalu lze procvičit většinu svalových skupin. Klienti jsou vždy pod dohledem zkušených a certifikovaných lektorů, kteří volí a skládají jednotlivé cviky tak, aby na sebe logicky navazovaly. Zároveň ale kontrolují a jemně opravují chyby v postoji klienta, v držení těla či v přesnosti pohybů. Pro optimální využití síly vibrací doplňujeme cvičení o další pomůcky jako jsou různě těžké činky, BOSU, gumičky, míče a pod.
 
Před cvičením doporučujeme seznámit se s kontraindikacemi, které limitují některé klienty. V případě, že si nejste jisti, zda se Váš zdravotní stav slučuje se cvičením na POWER PLATE, konzultujte předem vhodnost se svým lékařem (více podrobností zde).REZERVOVAT SI TERMÍN CVIČENÍ

Podmínky rezervace