Power Plate

POWER PLATE – Jiný rozměr cvičení spočívá ve vibracích

Podívejte se, jak cvičení Power Plate u nás probíhá  


Ojedinělý cvičební stroj, který se za několik málo let dostal pod kůži mnoha milovníkům pohybu slouží nejen ke tvarování těla a spalování tuků, ale jeho účinky poznáte i na kvalitě pokožky. Zvýšená cirkulace krve při cvičení napomáhá odbourávat celulitidu a kůže se stává mladší i hladší. V mnoha případech napomáhá k urychlení rehabilitace a pravidelné návštěvy POWER PLATE studia doporučujeme jako prevenci osteoporózy, řídnutí kostí a také ke snižování napětí a stresu.
 
Jedná se o vibrační plošinu, jež využívá principu Acceleration Trainingu. Pracuje na bázi mimovolných tělesných reflexů, které řídí stahy svalů. Pochopitelně jiný počet vibrací zvolíme pro začátečníka a jiný pro klienta, který cvičí pravidelně 3x týdně.
 
Pro ty, kteří válčí s časem máme skvělou zprávu. Lekce na POWER PLATE je vždy pouze na 30 minut, takže výmluvy na nedostatek volna zde nejsou na místě. Avšak i v tomto časovém intervalu lze procvičit většinu svalových skupin. Klienti jsou vždy pod dohledem zkušených a certifikovaných lektorů, kteří volí a skládají jednotlivé cviky tak, aby na sebe logicky navazovaly. Zároveň ale kontrolují a jemně opravují chyby v postoji klienta, v držení těla či v přesnosti pohybů. Pro optimální využití síly vibrací doplňujeme cvičení o další pomůcky jako jsou různě těžké činky, BOSU, gumičky, míče a pod.
 
Před cvičením doporučujeme seznámit se s kontraindikacemi, které limitují některé klienty. V případě, že si nejste jisti, zda se Váš zdravotní stav slučuje se cvičením na POWER PLATE, konzultujte předem vhodnost se svým lékařem (více podrobností zde).REZERVOVAT SI TERMÍN CVIČENÍ

Podmínky rezervace

Podívejte se, jak cvičení Power Plate u nás probíhá