VacuShape

VACUSHAPE - Přístroj jako z vesmíru zbavuje pozemšťany nežádoucího tuku

Podívejte se, jak cvičení Vacu Shape u nás probíhá  


Nenechte se odradit či snad polekat pohledem na téměř vesmírný stroj VACUSHAPE. Možná vypadá jako z jiné planety, ale je opravdu konstruován pouze pro nás, nedokonalé pozemšťany.

Velkým bonusem cvičení na tomto stroji je, kromě ztráty tělesné hmotnosti, také viditelné ovlivnění celulitidy, jelikož výrazné prokrvení problémových partií napomůže k vyhlazení nevzhledných dolíčků v kůži.

Lekce sestává z 30 minutové chůze na pásu pod různým sklonem ve vakuové kabině. Po obléknutí speciálního oblečku vstoupíte do prostoru těla stroje a instruktor vás do komory zapne tak, aby bylo následně umožněno vytvoření podtlaku od pasu dolu. Zvolí individuálně pro každého klienta vhodný program a spustí stroj. Střídavým řízeným podtlakem je pak při chůzi vytvářen atmosférický tlak na krevní a lymfatické kapiláry v podkoží a v tukové tkáni. Tím dochází k cílenému spalování tuku v oblasti boků, břicha, stehen a hýždí.

Jako nárazovou terapii doporučujeme 20 lekcí 3x týdně po dobu šesti týdnů. Pro lepší výsledky je vhodné zahřátí svalů před aplikací VACUSHAPE, neboť spalovací proces má poté rychlejší nástup.

Před cvičením doporučujeme seznámit se s kontraindikacemi, které limitují některé klienty. V případě, že si nejste jisti, zda se Váš zdravotní stav slučuje se cvičením ve vakuové kabině , konzultujte předem vhodnost se svým lékařem (více podrobností zde).
REZERVOVAT SI TERMÍN CVIČENÍ

Podmínky rezervace

Podívejte se, jak cvičení Vacu Shape u nás probíhá