TRX - systém cvičení se závěsnými popruhy

Získejte skvělou kondici s exkluzivním tréninkem TRX

Vítejte v našem moderním HEAT centru, kde se vám otevírá jedinečná příležitost přivést vaši fyzickou kondici na zcela novou úroveň! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout oblíbený trend ve světě fitness – cvičení TRX (Total Resistance Exercise). Připravili jsme trénink, který vám umožní dosáhnout výsledků, o kterých jste možná dosud jen snili.


Co je TRX a proč si ho zamilujete?

TRX je revoluční tréninková metoda, která využívá vlastní váhu a gravitaci k posílení svalové síly, stability a k formování celého těla. A to není jen prázdná fráze! S TRX se dostanete do kondice, i když nemáte se cvičením dosud žádné zkušenosti.
Jedná se o tréninkovou metodu, která využívá jednoduchého zařízení skládajícího se z popruhů a madel. Toto zařízení je zavěšeno na pevném bodě na speciální rám ve cvičebním sále.
V průběhu cvičení držíte popruhy a pracujete proti gravitaci a odporu vaší vlastní váhy. Různými změnami pozice těla můžete měnit náročnost cvičení a cílit na různé svalové skupiny.

Exkluzivita a univerzálnost
Naše HEAT centrum vám přináší příležitost vyzkoušet cvičení TRX pod vedením profesionálních trenérů. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo pokročilý sportovec – cvičení TRX je vhodné pro každého.

Výhody TRX v našem centru:

Osobní přístup: Naši trenéři se vám budou věnovat a pomohou vám správně nastavit pouta a osvojit si techniku cvičení.

Inovativní zařízení: Naše moderní vybavení vám zajistí pohodlný a efektivní trénink.

Různorodost cviků: Každý trénink bude jiný a zajímavý díky široké škále cviků, které cvičení TRX nabízí.

Viditelné výsledky: S pravidelným cvičením TRX zaznamenáte rychlé zlepšení síly, stability a celkové kondice.

Zapojte se do našich lekcí TRX a nechte se inspirovat energií a motivací ostatních účastníků.

Přijďte k nám do fit centra a získejte nejen tělo, které si zasloužíte, ale také nový způsob, jak se bavit a motivovat se ke zlepšení. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaši návštěvu!

REZERVOVAT SI TERMÍN CVIČENÍ

Podmínky rezervace