HEAT Program

HEAT Program - I obyčejná chůze může být zábava

Podívejte se, jak cvičení H.E.A.T. Program u nás probíhá  


Píše se rok 2004 a v Italském Rimini je oficiálně představen cvičební HEAT Program. Jeho tvůrci Marika Moretti a Max Grossi přináší do oblasti sportu revoluční techniku a postupně v dalších letech pronikají i za hranice rodné Itálie, kde si HEAT Program oblíbí na statisíce nadšenců.

HEAT je anglická zkratka a jde o 4 začáteční písmena slov High Energy Aerobic Training. Volně bychom je mohli přeložit jako: „Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“.
 
Předchozí řádky Vás možná trochu vylekaly, nemusíte mít však obavy, je to tak jednoduché. Využít ten nejzákladnější lidský pohyb, totiž chůzi, k získání lepší kondice, posílení srdečního svalu a samozřejmě také k hubnutí a tvarování postavy. Jako snad jediné cvičení je HEAT Program určen opravdu každému. Hubený či tlustý, mladý i starší, trénovaný nebo úplný začátečník, všichni si během lekce najdou své tempo tak, aby si ji vždy užili dle svých momentálních pocitů. Každý jsme jiný, máme jiná přání, jiné cíle. Ani dny nejsou všechny stejné, jednou jsme při síle, jindy máme pocit, že ani nedojdeme do svého oblíbeného HEAT centra. Filozofie HEAT Program je natolik přizpůsobivá, že žádná lekce není stejná jako ta předchozí.
 
Mechanický stroj zvaný Maxerrunner uvádí do pohybu a opět zastavuje pouze klient, jenž rychlostí své chůze roztáčí válečky umístěné pod pásem. Žádná elektřina, žádná cizí síla. Pomocí ovládacích prvků na panelu a podle pokynů lektora si klient může, ale také nemusí měnit náklon pásu, zvýšit zátěž či dynamiku kroků. Mějme na paměti, že lektor je pouze průvodce a rádce, který představí možnosti a je vždy na každém jedinci, zda volbu využije, či zvolí vlastní tempo a techniku.

Lekce trvá 60 min. a skládá se z 50 min. chůze a 10 min. protažení.

A co na lekce nezapomenout?

Nevyhneme se velkému úbytku tekutin, takže během lekce pravidelně doplňujeme tekutiny. S sebou tedy doporučujeme vzít alespoň litr vody, dále pohodlné čisté sportovní běžecké boty, prodyšné triko a legíny a ručník, který slouží na otírání kapajícího potuREZERVOVAT SI TERMÍN CVIČENÍ

Podmínky rezervace

Podívejte se, jak cvičení H.E.A.T. Program u nás probíhá