Podmínky rezervace HEAT centrum Jablonec

Slevové karty a podmínky pro rezervace cvičebních lekcí v HEAT CENTRU JABLONEC

SLEVOVÉ A ZAMĚSTNANECKÉ KARTY

Možná, že jste i vy vlastníkem některé z benefitních karet dotovaných zaměstnavatelem. V našem centru Vás rádi uvidíme, jelikož nyní akceptujeme tři druhy těchto karet.

Využívejte aktivně této možnosti a přijďte si zacvičit na některou nabízenou pohybovou aktivitu.

Uplatněte jednu z těchto karet:

MultiPass

- vydaná společností Sodexo

- tato barevná karta Vás opravňuje využít všechny druhy cvičení, které naše studio nabízí

- cena cvičení je před začátkem lekce odečtena na recepci z kreditu nabitého na kartě

MultiSport 

- vydaná společností MultiSport Benefit, s.r.o.

- tato šedá karta Vás opravňuje využít všechny druhy cvičení, které naše studio nabízí (mimo Power Plate a Vacu Shape) a to bez doplatku

ZPŮSOBY PLATBY

V našem centru můžete provádět úhradu lekcí hotově na recepci (instruktoři jsou zde pro Vás  přítomni vždy před lekcemi či po jejich skončení).

Během dopoledních lekcí POWER PLATE je možné platit i v jejich průběhu.

Využít však můžete také bezhotovostní platbu. V tomto případě zašlete částku na účet 224695438/0600. Do poznámky prosím uveďte své jméno. Variabilní symbol není nutný.

PODMÍNKY REZERVACÍ A INSTRUKCE

Instrukce ke cvičení, informace a doporučení klientům předkládáme dle našeho nejlepšího vědomí jako obecný návod, který však nelze vztáhnout za všech okolností na každého. Je nutné přihlédnout ke svému zdravotnímu stavu, kondici a situaci.

Tedy, než začnete se cvičením nebo jakýmkoliv způsobem změníte své návyky, zamyslete se prosím nad svými možnostmi, schopnostmi a zdravím. V případě pochybností se předem poraďte se svým lékařem.
 
Veškeré pohybové aktivity, změny stravovacích návyků atd. činí klienti dle svého uvážení a se znalostí vlastního zdravotního stavu tak, aby předešli úrazům či jiným zdravotním potížím.

Děkujeme.

1) Při příchodu na lekci informujte prosím o své přítomnosti lektorku na recepci.

2) Lekce HEAT Program, Joga, Power Joga, TRX, Tabata se realizují při min. počtu 3 klientů, sledujte proto prosím stav obsazenosti jednotlivých lekcí v on-line rezervačním systému. V případě, že budou na Vámi vybranou lekci přihlášeni pouze 2 klienti, lekce se nekoná (peněžní částka z permanentky nebude odečtena). Máte možnost přihlásit se na jinou lekci s vyšší obsazeností. U rezervací na Power Plate žádné omezení týkající se počtu osob není.  

3) Všem klientům, kteří chtějí navštěvovat naše centrum pravidelně a využívat rezervační on-line systém doporučujeme, aby si zakoupili permanentku, která umožní klientů získat výhodnější cenu každé lekce. Veškeré ceny a slevy naleznete v ceníku. Bez předem zakoupené permanentky si můžete rezervaci zajistit také telefonicky na tel. č. 605 958 177 nebo prostřednictvím mailové adresy info@heat-jbc.cz a lekci zaplatit na místě.

4) V případě potřeby lze Vaši rezervaci zrušit nejpozději do 20:00 předešlého dne. Na pozdější zrušení rezervace nelze brát zřetel. Odpovídající částka za nevyužitou lekci bude stržena z Vaší permanentky.  

5) Nový klient se může na lekci objednat telefonicky. Pokud v případě potřeby svou rezervaci včas nezruší, příští objednávku může provést pouze osobně na recepci proti hotovostní úhradě. 

6) Veškeré rezervace automaticky propadají 5 minut před začátkem lekce. Ve výjimečných případech, je možné telefonicky oznámit na recepci Vaše případné zpoždění.  

7) Oznamte nám prosím včas nepřítomnost na Vámi rezervované lekci a to i v případě, že využíváte kartu Multisport Benefit, Sodexo nebo akční neomezené vstupy.

8) Rádi v našem centru uvítáme držitele karty MultiSport Benefit. Nabízíme široké možnosti jejího uplatnění, takže využít ji můžete ke cvičení HEAT, TRX, Tabata, jóga i powerjóga.

9) Veškeré permanentky mají platnost 6 měsíců ode dne vydání.


Všem klientům děkujeme za pochopení.  

Lenka Sobotková      
           a
kolektiv instruktorůPartnerem našich cvičení je VZP

VZP