Pilates - Kurz

Návrat k přirozenému pohybu

Vítejte v našem HEAT centru, kde vám otevíráme dveře do světa Pilates, úžasného cvičení, které spojuje sílu, flexibilitu a duševní klid do jedinečné harmonie. Jsme nadšení, že vám můžeme nabídnout toto jedinečné a prospěšné cvičení, které posiluje nejen tělo, ale také mysl.

Cvičení Pilates, pojmenované po svém zakladateli Josephu Pilatesovi, se zaměřuje na posílení hlubokých svalů v jádru těla, zlepšení jeho držení a podporu celkového zdraví. Jeho filozofie spočívá v propojení těla a mysli, což znamená, že Pilates není jen fyzický trénink, ale je to také cesta k duševní pohodě.
Zaměřuje se na posílení svalů břicha, zad a pánevního dna a zahrnuje protahování a prodlužování svalů. To zlepšuje flexibilitu a uvolňuje napětí. Klidné a precizní cvičení Pilates má relaxační účinky a pomáhá snižovat stres a napětí.
Silné jádro dále znamená zlepšené držení těla a prevenci zranění.

Proč zvolit pilates v našem HEAT centru?

* Naše trenérka je zkušená a kvalifiková v oblasti Pilates. Povede vás a bude nápomocna k dosažení optimálních výsledků.
* V našem fit centru dbáme na to, aby byla každá lekce přizpůsobena vašim potřebám a cílům. Chceme, abyste dosáhli svého nejlepšího já, proto se jedná o kurz 10 lekcí pro uzavřenou skupinu. Jen tak se můžete v klidu soustředit na sebe a pozorovat zlepšení.
* Pro cvičení Pilates je důležité mít kvalitní podložku, pomůcky a zařízení. V našem fit centru máme veškeré potřebné vybavení, abyste mohli cvičit efektivně a pohodlně.
* Pilates nabízí mnoho různých cviků a variací. Naše lekce jsou různorodé a každý trénink bude novou výzvou, která vás posune dál.

Zapojte se do cvičení Pilates v našem HEAT centru a zažijte transformaci těla a mysli. Pilates vám pomůže dosáhnout skvělé kondice, zlepšit držení těla a uvolnit se od každodenního stresu. Ať už jste začátečník nebo pokročilý cvičenec, Pilates je pro vás vhodný a přinese vám nespočet výhod.

Neváhejte a připojte se k nám! Kontaktujte nás pro více informací a zarezervujte si své místo v kurzu Pilates ještě dnes.

REZERVOVAT SI TERMÍN CVIČENÍ

Podmínky rezervace