Aktuality

15Čer

Poslední maraton před prázdninami.

Letní maratonek v uvolněné atmosféře 4. 7. 2020

N O V I N K A
26Kvě

N O V I N K A

Rádi bychom Vám představili novou posilu našeho týmu, kterou je Lucka Tomšová, milovnice všech druhů jógy.

Je certifikovanou lektorkou jógy - Vinyasa Yoga School, Rishikesh, květen 2017.

Přijďte vyzkoušet nové lekce ve stylu Hatha Jóga Flow. Lehkou dynamiku střídají výdrže v pozicích. Součástí lekce bývá Pránájáma (práce s dechem), zpěv manter za doprovodu Harmónia, krátká meditace nebo třeba úryvek z knížky.

Lekce jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro jogíny pokročilé.

Těším se na Vás ve čtvrtek od 7:30 hod a v pátek od 16:00 hod. 

16Úno

Pojeďte si užít s jabloneckým HEAT studiem přelom jara a léta! 2. ročník aktivní dovolené, která potěší jak sportovně založené osoby, tak i ty jejichž duch je naladěný spíše na sladké nicnedělání, nejlépe při poslechu šumění moře.

Týdenní pobyt v Poreči na chorvatské Istrii, v krásném hotelu Delfin **+ s polopenzí, intenzivní kondiční cvičení, zdravotní cvičení a pilates bude nejen skvělý pro získání ztracené energie, ale může sloužit také jako příjemný start do „plavkové sezóny“. 

Domluvte se s partou, kamarádkami či pozvěte třeba rodiče a vyrazte s Mgr. Emou Lehkou a Lenkou Sobotkovou vstříc pohodě, na kterou se můžete těšit již nyní. Cena je 11 150,- Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s balkonem. 

26Led

Máme zde další pohodovou akci pořádanou jabloneckým HEAT studiem a to sportovně relaxační víkend v malé vesničce Nové Zámky poblíž Nymburka. V hotelu Na kopečku bude připravena polopenze, několik typů cvičebních lekcí, ale také příjemné wellness a bowling.

Připravte tělo na letní sezónu.

Zima byla dlouhá, krátké dny a dlouhé noci si vybraly svou daň a odčerpaly energii a pozitivní myšlení. Nám nyní nezbývá, než nahodit motory nějakým příjemným restartem a tak se připravit na nadcházející období. Až počasí dovolí, budeme chtít určitě co nejdříve oprášit svá kola a běžecké boty. Aby byla nachystána i naše těla, je dobré si dopřát cvičební kúru proloženou relaxací ve wellness. 

předešlé  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  ...  další