Aktuality

1Pro

I letos pro Vás máme tip na skvělý vánoční dárek pro kamarádku, dceru, manžela či třeba tchyni. Po svátcích plných dobrot, kdy možná každý pocítí nějaké to kilečko navíc, se určitě bude hodit poukázka na cvičení. Obdarovaný si sám může vybrat, jaký typ lekcí je pro něj ten nejvhodnější a částku z poukázky použije na nákup permanentky.

Hodnota dárkového poukazu je 500 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč, takže záleží jen na Vašem uvážení, jak štědrý bude letos Ježíšek.

Podzimní víkendové cvičení s wellness
1Říj

Máme zde další pohodovou akci pořádanou jabloneckým HEAT studiem a to sportovně relaxační víkend v malé vesničce Nové Zámky poblíž Nymburka. V hotelu Na kopečku bude připravena nejen polopenze vč. celodenního pitného režimu, několik typů cvičebních lekcí, ale také příjemné wellness.

Vyžeňte podzimní chmury pohybem!

Nedostává se vám energie a optimismu? Máte pocit, že bude nadcházející období neradostné, protože se vlastně ani není na co těšit? Rádi vás vyvedeme z omylu.

Již na začátku listopadu v termínu 1. 11.-3. 11. 2019 pořádají lektorky z HEAT centra v Jablonci nad Nisou víkend spojený nejen se cvičením, ale také s dokonalou relaxací. Vždyť co může být lepšího, než po námaze uvolnit svaly pěkně ve vířivce a po té v horké sauně.

Hotel a jeho okolí však nabízí další možnosti trávení volného času jako je bowling, fitness či turistika jak pěšky tak na kole. Proč však nevzít oblíbenou knížku a nezůstat celé odpoledne pěkně v teplé posteli?

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 14. 9. 2019
30Srp

Máte po prázdninách a po letním nicnedělání trochu výčitky, či se chcete poohlédnout po novém typu cvičení? Hodláte konečně vyměnit pohodlí gauče za pohybové aktivity a tím zlepšit svůj zdravotní stav?

Abychom Vám usnadnili výběr toho nejvhodnějšího cvičení a zároveň abyste měli možnost si všechny druhy vyzkoušet, je tu pro Vás další DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

Rádi Vás i s rodinnými příslušníky, kamarádkami a kamarády přivítáme v sobotu 14. 9. 2019 mezi 9:00 - 13:00 u nás ve cvičebním centru HEAT v Jablonci.

OD ZÁŘÍ 2019 STARTUJEME NOVÉ LEKCE
18Srp

Nový školní rok je tady, což pro mnohé znamená začátek nové cvičební sezóny. 

Po létě, kdy jsme trochu hřešili, příliš se pohybu nevěnovali a spíše jsme lenošili, nastává čas, kdy se chceme dostat zpět do kondice a shodit přebytečná kila.

My Vám ve Vašem úsilí rádi pomůžeme. Připravili jsme několik novinek, aby si každý mohl vybrat svoji lekci, přijít si zacvičit a to jak začátečník, tak zkušený matador. 

Tedy od září 2019 startujeme tyto nové lekce:

předešlé  ...  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  další